Aktuální situace a provoz ordinace během opatření ke Covid-19

Naše urologická ambulance je v současné situaci i nadále v provozu pro řešení vašich obtíží. Chtěli bychom vás požádat o zvážení vašeho stavu a osobní návštěvu volili pouze v akutníchneodkladných případech, jako jsou: bolesti nebo vysoká horečka spojená s močovými cestami, nález krve v moči, ucpaná nebo nefunkční močová cévka.

V ostatní případech nebo pokud si nejste jistí vaším stavem, kontaktujte nás prosím telefonicky. S objednanými pacienty se snažíme spojit a zjistit aktuální stav, recepty pro vyzvednutí léků zasíláme elektronicky. Velká většina případů lze takto vzdáleně nouzově vyřešit a osobní návštěvu přesunout. Tato metoda je také doporučována zdravotními pojišťovnami.

Cílem je minimalizovat riziko dalšího šíření koronaviru, ochrana pacientů ve vyšším věku a překonat současnou pandemii. 

Při telefonickém kontaktu buďte prosím trpěliví, i přes velmi významný nárůst hovorů se snažíme všechny telefonáty vyřídit a za případné čekání nebo nutnost opakovaných hovorů se omlouváme. V případě akutních obtíží a mimo pracovní dobu naší ambulance prosím kontaktujte Emergency FNHK841 155 155  nebo přímo urologickou kliniku FNHK: 495 833 156

Vaši lékaři a sestry Urologie HK  ❤️

Napište nám

Děkujeme za odeslání!